Bestuur

Het bestuur

Bestuur 2018-2019 "Brak Water"

Marieke van de Weg Voorzitter, Activiteiten, Creacie
Olav Gruppen Secretaris, Wakeboarden
Saskia Bleyenberg Penningmeester, Kitesurfen, Snowboarden, Barcommissaris
Tim Slangen Windsurfen, Vervoer, Subsidie
Jelle Meijer Externe Betrekkingen, Golfsurfen

 

 

Bestuur 2017-2018 ''Ongewassen''

Marjet Claessens                            Voorzitter, Subsidie, Surf-in
Lieneke Rem Secretaris, Golfsurfen, Vervoer, Lustrum, Snowcie
Loes Hullegien Penningmeester, WWW, Creacie
Bas Voogd Activiteiten, Kitesurfen, HBmedia
Judith Ditscherlein Externe Betrekkingen, Windsurfen, Wakeboarden, Barcommissaris, Tukgijp

 

v.l.n.r.: Lieneke, Judith, Marjet, Loes en Bas

Bestuur 2016-2017 ''Gevaarlijk''

Alex van der Meer                                 Voorzitter, Externe Betrekkingen, Subsidie, Wakeboarden, Surf-in, Barcommissaris 
Margot Meijerink Secretaris, Golfsurfen, Creacie
Elleke van Doorn Penningmeester, Tukgijp
Wybe Jongema Activiteiten, HBmedia, Lustrum, Snowcie
Frank Ruis Windsurfen, Kitesurfen, WWW, Vervoer

v.l.n.r: Alex, Elleke, Margot, Wybe, Frank

Bestuur 2015-2016 "Windstoten"

In eb en overvloed
 
Lambert Forkink Voorzitter, Golfsurfen, Subsidie en Creacie
Luisa Sanchez Diez Secretaris, Wakeboarden, Sponsor
Irene Felius Penningmeester en Galacie
Jelle van de Kerk Activiteiten, Kitesurfen en Barco
Marvin Straathof Windsurfen, Tukgijp, HBMedia en KickIn
Bas de Leeuw Vervoer, WWW, Klusco en SnowCie

V.l.n.r: Marvin, Irene, Lambert, Luisa, Jelle & Bas

Bestuur 2014-2015 "Bevlogen"

Mart Meijerink Voorzitter, Kitesurfen, Introductie, Subsidie en Wakeboarden 
Klaartje Versluis Secretaris, Windsurfen, Golfsurfen en Snowboarden
Eelco Markhorst Penningmeester, Tukgijp en Creacie
Sem de Maag Activiteiten, Vervoer, HBmedia, Sponsor en Klusco

Bestuur 2013-2014 "NatteGeit"

Laurent Knook Voorzitter, Hb-media, Introductie en Subsidie
Floriaan Post Secretaris, Kitesurfen, Website en Sponsoring
Jason Geitekop Penningmeester, Tukgijp en Golfsurfen
Jennifer van Zeil Activiteiten, Wakeboarden en Barco
Casper Beeris Windsurfen, Promo, Creacie, Vervoer en Klusco

V.l.n.r: Casper, Laurent, Jason, Jennifer & Floriaan.

Bestuur 2012-2013 "ZuidWest 6"

Cynthia Bergsma Voorzitter, Golfsurfen en Subsidies
Wout Oude Elferink Secretaris, Windsurfinstructie en Promo 
Thijs Lughtenberg Penningmeester en Wakeboarden
Jay Smit Windsurfmateriaal en Vervoer
Yoshi Koen Kitesurfen en Activiteiten
Judith Boonstra (bestuur af sind april 2013) Communicatie en Promo (beide tot april 2013)


Bestuur 2011-2012 "OpWindend"

Dirk-Jan van de Sanden Voorzitter en Subsidies
Ryanne Swanenburg Secretaris, Sponsoring en Lustrum
Vito Böke Penningmeester en Vervoer (administratief)
Elsa Adema Windsurfmateriaal, -instructie en barcommissaris
Lennart van de Velde Kitesurfmateriaal en instructie en Wakeboarden
Feline Spijkerboer Activiteiten, Golfsurfen en Wedstrijd
Rens ten Klooster Chillcommissaris: Promo, Vervoer (onderhoud), klusco


Bestuur 2010-2011 "Hoge Bomen"

Frank van Maanen Voorzitter en Subsidies
Marlies Moltmaker Secretaris en Instructie
Eilien Knook Penningmeester en Vervoer
Edwin Bosscha Windsurfmateriaal en Golfsurfen
Jim Meulenbroek Kitesurfmateriaal en Wakeboarden
Ineke van Opheusden Activiteiten en Promo


V.l.n.r: Ineke, Marlies, Eilien, Jim, Frank, Edwin


Bestuur 2009-2010 "KantjeBoard"

Linda Schmetjen Voorzitter
Brian Diephuis Secretaris
Hanno Spijker Penningmeester en Vervoer
Sjouke Ritsema Windsurfmateriaal en instructie
Aard Duivenvoorden Kitesurfmateriaal en instructie
Brit Moritz Wakeboarden en Promo
Esther Hoogendijk Activiteiten


V.l.n.r: Brit, Esther, Linda, Brian, Hanno, Aard & Sjouke


Bestuur 2008-2009 "Sterk Bewind"

Ronald Damhuis Voorzitter, Subsidies en Sponsoring
IJssebrand Ziel Penningmeester en Accommodatie
Feite Klijnstra Secretaris, Vervoer en Materiaal kitesurfen
Bart Claessen Activiteiten, Instructie kitesurfen, Introductie en Promo
Chris Wever Materiaal windsurfen, Instructie windsurfen, Introductie en Promo


Van links naar rechts: Ronald, IJssebrand, Bart, Feite en Chris


Bestuur 2007-2008 "Plankgas"

Freek Graafland Voorzitter
Fenna Janssen Secretaris en promocommissaris
Kasper van der Leeden Penningmeester en vervoerscommissaris
Jennifer Bijkerk Materiaalcommissaris (kelder, aankoop) en sponsorcommissaris
Morgan Geeraets Materiaalcommissaris (schade/reparatie, instructiecommissaris huur)
Sara Beekman Activiteitencommissaris


vlnr: Fenna, Morgan, Freek, Jennifer, Sara, Kasper


Bestuur 2006-2007 "Het Twintigste" - Wereld domineren kun je leren

Tom Jansen Voorzitter
Laura Schäffer Secretaris
Tjeerd Hoogendijk Penningmeester
Marike Kielman Activiteitencommissaris
Frank Glazenburg Activiteitencommissaris
Tycho Bom Buscommissaris en Promocommissaris
Niels Hoogendoorn Materiaalcommissaris en Sponsorcommissaris


v.l.n.r./v.b.n.o. Frank, Laura, Tom, Tjeerd, Tycho en Niels, Marike


Bestuur 2005-2006 "Wel Varend!"

Margriet van Gendt Voorzitter
Maurits Brandt Secretaris
Pieter Stammeijer Penningmeester
Marcel Huizing Activiteiten Commissaris
Anne Leferink Materiaal Commissaris


Van links naar rechts: Anne, Marcel, Maurits, Pieter, Margriet


Bestuur 2004-2005 "Vol in plane"

Timo Spijkerboer Voorzitter
Peter Pestoor Secretaris
Robin Meijboom Penningmeester
Bram Rongen Bus Commissaris
Niels Moshagen Activiteiten Commissaris
Coen Wit Materiaal Commissaris


v.l.n.r. Bram, Coen, Peter, Niels, Robin & Timo


Bestuur 2003-2004 "One step forward"

Voorzitter Remco van den Elzen
Secretaris Yvo Tiebout
Penningmeester Marlous Alberts
Bus Commissaris Maarten Banis
Activiteiten Commissaris Taco Potze
Materiaal Commissaris Arjan Dijk


v.l.n.r. Arjan, Yvo, Remco, Taco, Maarten & Marlous


Bestuur 2002-2003 - Het zestiende

Yvo Tiebout Voorzitter
Gerard Brok Secretaris
Marlous Alberts Penningmeester
Reinier Augustijn Bus Commissaris I
Matthijs van Til Bus Commissaris II
Hiddo During Activiteiten Commissaris


Bestuur 2001-2002 "Frisse Wind"

Reinier Augustijn Voorzitter
Hiddo During Secretaris
Barry Douma Penningmeester
Joost Hogendoorn Bus Commissaris
Matthijs van Til Activiteiten Commissaris


Bestuur 2000-2001 - Het veertiende *

Hendrik Jan van der Akker Voorzitter
Reinier Heerink Secretaris
Barry Douma Penningmeester
Edgar Olyerhoek Buscommissaris
Kees Karelse Activiteiten

Bestuur 1999-2000 - Het dertiende *

Rutger van Kampen Voorzitter
Reinier Heerink Vice-voorzitter
Ruben van der Made Secretaris
Hans de Jong Penningmeester
Edgar Olyerhoek Buscommissaris

Bestuur 1998-1999 - Het twaalfde *

Jelger Vos Voorzitter
Rutger van Kampen Vice-voorzitter
Erwin de Jong Secretaris
Rob Panis Penningmeester

Bestuur 1997-1998 - Het elfde *

 


Bestuur 1996-1997 - Het tiende *

Erwan Smits Voorzitter
Bene Perdok Vice voorzitter
Geert Houtenbos Secretaris
Margrethe (Greetje) Bergkamp Penningmeester
Thijs (Mattheus) Schoenaker Activiteiten

Bestuur 1995-1996 - Het negende *

Kasper Jansen Voorzitter
Onno Baack Secretaris
Ronald Willems Penningmeester
Kim Klein Koerkamp Evenementen
Marcel Hoftijzer Algemeen bestuurslid

Bestuur 1994-1995 - Het achste *

Paul de Bruyne Voorzitter
Marcel Hoftijzer Vice voorzitter
Wouter van Tol Secretaris
Ronald Willems Penningmeester
Mike Sanderman Algemeen bestuurslid

Bestuur 1993-1994 - Het zevende *

Arjan de Velde Voorzitter
Edwin Ringersma Vice-voorzitter
Paul de Bruyne Secretaris
Mike Sanderman Penningmeester

Bestuur 1992-1993 - Het zesde *

Daan Brinkhuis Voorzitter
Edwin Ringersma Vice voorzitter
Sander Rekveld Secretaris
Arjan de Velde Penningmeester

Bestuur 1991-1992 - Het vijfde *

Daan Brinkhuis Voorzitter
Sander Rekveld Vice voorzitter
Robert de Boer Secretaris
Edwin Ringersma Penningmeester

 


Bestuur 1990-1991 - Het vierde *

Sander Rekveld Voorzitter
Herman van Niekerken Vice-voorzitter
Robert de Boer Secretaris
Egbert-Jan Wielink Penningmeester

Bestuur 1989-1990 - Het derde *

Herman van Niekerken Voorzitter
Hank Rademaker Vice-voorzitter
Frank Fiselier Secretaris
Egbert-Jan Wielink Penningmeester

Bestuur 1988-1989 - Het tweede *

Hans Jansen Voorzitter
Hank Rademaker Vice-voorzitter
Gaele Strootman Secretaris
Robert Kraayenzank Penningmeester

Bestuur 1987-1988 - Het eerste *

Gaele Strootman Voorzitter
Hank Rademaker Vice-voorzitter
Jan te Paske Secretaris
Robert Kraayenzank Penningmeester

* Deze besturen liggen in een donker verleden, HB-administratie-technisch is er niet zo heel veel over van deze tijd en het kan dus goed zijn dat deze gegevens niet kloppen. Aanpassingen voor deze lijst zijn van harte welkom en kunnen naar het bestuur (bestuur@dwv..) gestuurd worden.

©DWV Hardboard, de dag waarop Pasen en Pinksteren gelijk vielen, 2011
Mede mogelijk gemaakt door GoalGorilla Drupal webdevelopment